Profile Okienne WITAL
Profile Okienne WITAL

Nowości

Aktualne informacje i wiadomości związane z naszymi produktami oraz z technologią przez nas wykorzystywaną.

Możemy coraz więcej – sięgamy coraz dalej.

W chwili, gdy w Gołdapi powstawał nowy zakład produkujący profile okienne, nikt nie wierzył ,że w tak krótkim czasie stanie się on jednym z największych pod tym kątem producentów w kraju.

Firma Wital w 2006 roku rozpoczęła produkcję profili okiennych w systemie 4 komorowym na trzech ekstruderach. Od tego momentu następował  ciągły i szybki rozwój do skali ponad 10 krotnie większej niż w momencie startu jeśli chodzi o zdolność produkcyjną, a swoje zaufanie powierzyło już nam ponad stu kilkudziesięciu odbiorców w kraju i na świecie.

Wital jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Od 2006 roku Wital zakupił w sumie 25 wytłaczarek do profili okiennych, które stanowić będą 20  linii produkcyjnych. W tym samym okresie powstały systemy pięciokomorowe, sześciokomorowe,  drzwiowe, do okien energooszczędnych, renowacyjne i inne.

W najbliższym czasie pojawi się profil w klasie A w systemie 86 mm. System ten będzie również dostępny w klasie B, a szklenie pakietem szybowym do 52 mm, pozwoli na uzyskanie współczynnika UW  dla okna referencyjnego poniżej  0,6 W/m2*K.

Już w 2015 roku wprowadzimy do sprzedaży  profile okienne o właściwościach antybakteryjnych!

Powrót do góry